Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 229,908.98 TL tutarında alışveriş yaptınız.

FORKLİFT LASTİGİ

Forklift Lastikleri genel kullanım amaçına göre terch edilmesi gereken bir çok ebat ve Forklift Lastik Markaları vardır. İlk olarak Dolgu Forklift Lastiklerive Havalı Forklift Lastiği olarak iki ye ayrılmaktadır.

  DOLGU FORKLİFT LASTİKLERİ

Genellikle Dolgu Forklift Lastikleri Ağır sanayi ve düz zemini olan işletmelerin tercih ettiği ürün segmentidir.Ancak ülkemizde diğer havalı lastiklerin tamir maliyetleri ve iş kaybından dolayıda daha fazla tercih edilmektedir.Ancak Havalı Forklift Lastiklerine nazaran Dolgu Olan Forklift Lastikleri yaklaşık 3 kat kullanılan teknoloji ve üretiminde kullanılan kağuçuk ve malzemesinden dolayı fiyatı yüksektir.

HAVALI FORKLİFT LASTİKLERİ

Ebat ve Boyutuna göre fiyatlandırılır.Bu tip Forklift Lastikleri İç Lastikli kullanım ve Tubless/Radial olarak kullanılmaktadır.

Radial Forklift Lastikleri Esnekliği ve Sağlamlığından dolayı tercih edilir ancak Maliyeti çok yüksektir.Genele olarakta İç Lastikli dedğimiz Bias Tipi Forklift Lastiği Fiyatları düşük maliyetinden dolayı en çok tercih edilen sınıftır.

  8 Adet Forklift Lastiği Markalarımızla siz Müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza ve bütceniz dahilinde en doğru ürünü sunmak için 15 yıllık Forklift Lastik Bayiliklerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kavacık Mah.Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza Work Ofis Kat:3 No:4 BEYKOZ / İSTANBUL

0850 441 30 40
info@lastikportal.com.tr
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.