FORKLİFT LASTİĞİ

Forklift lastikleri hem statik hem de dinamik yüklere maruz kalır. Forkliftler birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Forklift üzerinde ne tür bir lastik kullanılması gerektiği forkliftin çalışma şartlarına bağlıdır:

 

  • günlük çalışma saati sayısı;
  • maksimum yük, kg;
  • yükleyici ağırlığı, kg;
  • çalışma yüzeyi kaplaması.

 

Bazı durumlarda, forkliftler için olan Pnömatik lastikler, katı lastiklere kıyasla daha uygundur:

 

  • Havalı lastiklerin forkliftler için amortisman özellikleri  , sırasıyla, düzensizlikleri olan işyerleri için daha uygundur.
  • Sırt deseni derinliği.  Forklift için kullanılan havalı lastik, daha derin bir sırt düzenine sahip olup, bu tür bir lastik daha iyi verim sağlayacaktır.

 

Forkliftler için dolgu lastikler nispeten düz yüzeylerde çalışmak için idealdir; metal sanayi, cam, keskin taşlar ve havalı lastiklerin uyumlu olmadığı diğer faktörler gibi agresif ortamlar. 

 

Forklift için sağlam lastikler olan bu, plastik gücü ve kauçuğun esnekliğini birleştiren süper elastik kauçuk olarak adlandırılır.

Forkliftler için dolgu lastikler omuzlu veya omuzsuzdur. Seçim, jantın tasarımına bağlıdır. 

süper elastik-lastikler

Forkliftler katı dolgu lastik satın , sayfanın üst boyutunun seçimi kullanmak veya sizin için uygun herhangi bir şekilde onunla ilişkili bizim uzman yardımı kullanabilirsiniz: 0850 441 30 40

Sıralama:

FORKLİFT LASTİĞİ

FORKLİFT LASTİĞİ, LASTİK PORTAL stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. LASTİK PORTAL yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz FORKLİFT LASTİĞİ tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

FORKLİFT LASTİĞİ

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 441 30 40 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.