EKSKAVATÖR KAUÇUK PALET

Camso Kauçuk Lastik Palet

 

Kauçuk paletler, çok çeşitli çalışma koşullarında mükemmel performans sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Naturel kauçuk aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklılık ve uzun bir kullanım ömrü sağlar. Pallet içerisinde kullanılan çelik radyel teller paletin aşınmasına ve hasar almasına karşı paletin dayanaklılığını ve direncini artırır. Radyel tellerle güçlendirilmiş dövme çelik baklalar zemin basıncını düşürür, toprak ve zemin hasarlarını en aza indirir.

Kauçuk palet kullanımı;

–          Gürültüyü büyük ölçüde azaltır

–          Makine titreşimini azaltır ve makinanının kullanım ömrünü uzatır

–          Tutunma ve çekiş performansını artırır

Sonsuz Çelik Radyal Tel:

Paletlerimizin ömrünü uzatmak, gücünü ve mukavemetini arttırmak için sonsuz çok katlı, lamine, çelik radyal kord teller ile tasarlanmıştır.

Dövme Çelik Kilitli Ara Bağlantılar:

Makinanızın tüm yükünü zemine eşit şekilde dağıtmak ve lastik paletinizin genel gücünü arttırmanıza yardımcı olur. Kilitli sistem bağlantılar sayesinde yürüyüş esnasındaki titreşim en aza indirilmiş, iskelet daha mukavemetli hale gelmiştir.

Orijinal Naturel  Kauçuk (geri dönüştürülmemiş):

Tamamen doğal orijinal naturel kauçuk, paletlerinize uzun ömür ve servis kolaylığını garanti eder. İşinize en uygun tutunmayı sağlayacak palet desenini seçerek performansınızı artırabilirsiniz.

Lastik Portal yaklaşık 4000 çeşit ekskavatör, mini yükleyici, sondaj ve delme makinaları, paletli damperli kamyon ve diğer paletli ekipmanlarla uyacak şekilde 180 mm genişliğinden 800 mm genişliğe kadar olan parçalarda, stok ve bulunabilirliğini garanti eder.

Aynı gün sevkiyat hizmetimiz, makinenizin minimum kesinti süresiyle tekrar çalışmasını sağlar. Satışa sunduğumuz tüm ürünler Noya Makine garantisi altındadır.

Daha fazla bilgi için; 0850 441 30 40

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

EKSKAVATÖR KAUÇUK PALET

EKSKAVATÖR KAUÇUK PALET, LASTİK PORTAL stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. LASTİK PORTAL yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz EKSKAVATÖR KAUÇUK PALET tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

EKSKAVATÖR KAUÇUK PALET

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0850 441 30 40 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kavacık Mah.Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza Work Ofis Kat:3 No:4 BEYKOZ / İSTANBUL

0850 441 30 40
info@lastikportal.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.