CARRE JANT

CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi Sipariş Verirseniz Bu Gün Kargoda.
 • Stok Kodu: CARRE 617BD
 • Kategori: CARRE JANT
 • Markalar: CARRE
%15İndirim
KDV DAHİL
680.00TL
Piyasa Fiyatı
800.00TL
Havale Fiyatı
673.20TL
Stok 99+
Ürün Seçenekleri
ARAÇ MARKANIZI SEÇİN
 • MERCEDES Sprinter (2006-2012)
 • VOLKSWAGEN Crafter
 • VOLKSWAGEN Crafter Van
BİJON SAYISI SEÇİNIZ
 • 5
 • 6

Aşağıdaki Ek Hizmetlerden Yararlanmak İster misiniz?

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI

Ücretsiz Kargo

Adet Fiyat

2 Yıl Garanti

Fiyata Montaj Kiti Dahildir.

Carre Wheels, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Firmamız Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Kare Metal, sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip kadrosunun profesyonel yaklaşımı ile her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek, kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz özel alaşımlı alüminyum ile operatör müdahalesini en aza indirgeyen, bilgisayar kontrollü ve alçak basınçlı döküm makinalarında uluslararası E.T.R.T.O (The European Tyre and Rim Technical Organization ) standartlarına göre üretilmektedir.

Kare Metal, 13''-23'' çap ölçülerinde özel tasarım jantlar üretmektedir. Tüm araştırma geliştirme, ürün tasarımı, ürün simülasyonu ve üretim aşamaları yüksek teknoloji desteği ile firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

30'u aşkın farklı imalat süreçleri sonucunda üretilen jantlarımız, en yüksek kalite standartlarındaki test laboratuvarımızda çeşitli testlerden geçtikten sonra müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Üretim tesisimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olup jantlarımız Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'ya ihraç edilmektedir.

 

Alüminyum Jant Nedir?

Alüminyum alaşımlı jant, halk dilinde "çelik jant" olarak da bilinmektedir. Aslında bu yanlış bir bilgi olup, çelik jant ile alüminyum alaşımlı jant arasında üretim teknikleri, kullanılan malzeme farklılıkları olduğu gibi, alüminyum alaşımlı jantın ciddi anlamda performans, kalite, yakıt tasarrufu ve sürüş deneyimi anlamında üstünlükleri bulunmaktadır.

Gerçek uygulamada çelik jant, üzerinde plastik kapak ile satılmaktadır.

Kullanıcılar genelde alüminyum jantı sadece görsellik anlamında araca değer kattığı için tercih ederler. Bu bolümde özel alüminyum alaşımı ile ürettiğimiz jantların görselliğin yanında diğer üstün özelliklerinden de kısaca bahsetmek istedik.

Neden Alüminyum Alaşımlı Jant?

Performans ve Yakıt Tüketimi
 • Alüminyum jant genellikle çelik janta göre daha hafiftir, dolayısıyla performans ve yakıt tüketimi anlamında avantaj sağlamaktadır.
 • Hafif olduğundan, sürüş dinamiklerini iyileştirir, direksiyon hâkimiyetini ve araç dengesini artırır
Isı Transferi

Alüminyum özelliği gereği lastik ve fren sisteminde oluşan ısıyı hızla transfer ederek lastiklerin ve balataların omurunu uzatır. Ayrıca fren mesafesinde iyileştirme sağlar.

Güvenlik
 • Araç ile montajı sağlayan bijonlar daha geniş bir alandan sıkma yapar. Bijon gevşeme riski daha düşüktür.
 • Alüminyum alaşım jantlar yekparedir. Saç jantlarda bulunan plastik kapak olmadığından, hareket halinde kapağın yerinden çıkma riski yoktur.
 

Yüksek balans tutma kabiliyetine sahiptir. Sürüş konforu ve güvenliğini artırır.

Estetiktir. Araca güzel görünüm kazandırır. Ayrıca model çeşitliliği açısından zengindir. Paslanmazdır.

 

KULLANIM GARANTİ

 

Jantlarımız özel alaşımlı Aluminyum'dan üretilmektedir. Bu bolum altında belirtilen kullanım ve garanti koşullarının uygulanması güvenli sürüş ve uzun urun ömrü açısından önem teşkil etmektedir.

Kullanım Kılavuzu

 1. Jantınızdan güvenli ve konforlu sonuç almak için uygun servislerde balans ayarı yaptırınız
 2. Jantlarınızı mutlaka satın aldığınız serviste orijinal bijon ve somunlarıyla taktırınız
 3. Bijon ve somunu uygun tork değerinde sıktırınız. Bijon ve somun sıkmada uygun tork 90-110 Nm dir.İlk montajdan yaklaşık 500 kilometre sonra jantlarınızın bijon ve somun sıkılıklarını kontrol ettiriniz.
 4. Jantlarınızın yüzeyini yakıcı ve darbeli unsurlardan ( Kaynak Makinası, Jet taşı Motoru vb ) korumaya özen gösteriniz
 5. Jantınızda meydana gelebilecek dönme veya yüzey bozukluğunu engellemek için bozuk satıhlı , çukurlu yada tümsekli yollarda aracınızı yüksek süratte kullanmayınız
 6. Kaza sonucu jantlarınızda meydana gelebilecek ezilme veya kırılmaları tamir ettirmeyiniz. Jantlarınızın üzerinde talaşlı işlem, kaynak veya doğrultma gibi tadilat işlemi yaptırmayınız. Tamir edilmiş Jantları kesinlikle kullanmayınız
 7. Jantlarınızın temizliğinde aşındırıcı veya çizici temizlik malzemeleri yada asit , benzin , tiner veya gaz türü çözücüler kullanmayınız. Jantlarınızın temizliğini sadece duru su, sabun veya oto şampuanı ve uygun sünger veya fırça yardımı ile yapınız.
 8. Jantlarınızın nakliyesinde mutlaka orijinal ambalajlarını kullanınız
 9. Jantlarınızın parlak ve pürüzsüz boyasını uzun süre muhafaza edebilmeniz için , buzlanma sebebiyle tuz dökülmüş olan yollardan geçtiğinizde, jantlarınızı duru su ile temizleyiniz.

Garanti Şartları

 1. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 3 yıldır.
 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi altındadır.
 3. Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda,tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi azami 20 iş günüdür.Bu süre,mala ilişkin arızanın servis istasyonuna,servis istasyonunun olmaması durumunda,malın satıcısı,bayii,acentası,temsilciliği ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.Arızanın 10 gün içinde giderilmemesi halinde,imalatçı veya ithalatçı , malın tamiri tamamlanıncaya kadar,benzer özelliklere sahip başka bir malını tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
 4. Malın garanti süresi içinde , gerek malzeme ve işçilik , gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde , işçilik masrafı , değiştirilen parça bedeli veya başka bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
 5. Malın;
  1. Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren,belirlene garanti süresi içinde kalmak kaydıyla , bir yıl içerisinde ; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi ya da belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması sonucu,maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,
  2. Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,
  3. Firmanın servis istasyonunun,servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla,satıcısı,bayii,acentası,temsilciliği,ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla,arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi,durumlarında,tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini talep edebilir. Bu maddenin ( c ) bendinde belirlenen raporun, tüketicinin başvuru tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde düzenlenmesi zorunludur.Tüketici, raporun belirlenen süre içerisinde düzenlenmemesi veya raporu kabul etmemesi halinde,tüketici sorunları hakem heyetine başvurarak mevcut durumun tespit edilmesini isteyebilir.
 6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 7. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI

CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI, Boğaziçi Jant ve Lastik Paz. A.Ş. stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Boğaziçi Jant ve Lastik Paz. A.Ş. yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

CARRE 617 BD 16 JANT PANELVAN JANTI

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0216 807 00 35 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti ve İade Koşullarımız Garanti Şartları Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. Kargo ve İade Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz. Sipariş Kargoya Verilişi Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) Saat 15:00 Kadar Olan Ürünler Aynı iş günü içerisinde Kargolanmaktadır.

Kargo ve İade

Garanti ve İade Koşullarımız Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri; Hızlı Gönderi: Bu ürün stoktan hızlı gönderilmektedir.* *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz. Gönderim Süreci ? Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar. ? Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir. ? KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır. Kargoya Teslim Edildikten Sonra ? Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır. ? Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. ? Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz. Değişim ve İade Süreci ? İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz. ? İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir. ? Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.